14.4.2020

II. ETAPA: Základní informace

Všechny domy v této etapě výstavby jsou prodané.

Lokalita výstavby a rozmístění staveb

Cena obsahuje

  1. Stavba rodinného domu
    Svislé stěny – keramické broušené tvarovky zděné na pěnu, polystyrenová fasáda tl. 14 cm, dřevěné vazníky tvoří nosnou konstrukci stropu a střešního pláště. Strop – zavěšený sádrokartonový podhled s tepelnou izolací tl. 34 cm z minerální vlny. Krytina z keramických střešních tašek. Podlahy z vinylu tl. 2 mm lepeného na anhydritový samonivelační podklad. V koupelnách keramická dlažba. V chodbě komín pro možnost na napojení krbové vložky v obývacím pokoji. Podlahové vytápění ve všech místnostech domu, kromě spíže a garáže. Vnitřní laminátové dveře s obložkovou zárubní, kondenzační plynový kotel se zásobníkem na teplou užitkovou vodu, zařizovací předměty, obklady do v. 2,0 m – vše oceněno dle zvoleného standardu. Plastová okna s trojsklem. Venkovní elektrické žaluzie na jižní straně domu. Sekční garážová vrata s dálkovým ovládáním. Elektromontáže včetně datových a televizních rozvodů, bez svítidel.Cena dále obsahuje projektovou dokumentaci a poplatek za vynětí pozemku ze zemědělského půdního fondu.Venkovní objekty – přípojka vody s vodoměrnou šachtou, přípojky splaškové kanalizace, elektřiny a plynu. Dešťová voda je svedena do vsakovací jímky umístěné na pozemku. Dále přípojka kabelové televize a internetu. Vjezd do garáže ze zámkové dlažby včetně přístupového chodníku. Okapový chodník z oblázků ukončený obrubníkem. Terasa ze zámkové dlažby s obrubníkem. Oplocení z pozinkovaného 3D pletiva se sloupky a podhrabovými deskami. Rozprostření ornice po pozemku v tloušťce 10 cm kopírující stávající terén.
  2. Pozemek
    Cena pozemku zahrnuje vlastní parcelu a vybudování veškerých páteřních inženýrských sítí vybudovaných ve venkovních komunikacích a chodnících. Jedná se o vodovod, splaškovou kanalizaci, dešťovou kanalizaci s retenčními nádržemi, rozvody plynu, elektřiny, venkovní osvětlení, sdělovací datové kabely (TV + internet)

Cena neobsahuje

Vnitřní svítidla, krbovou vložku, anténu, popř. satelit včetně zesilovače, dodávku nábytkových stěn a skříní, kuchyňskou linku se spotřebiči. Dále neobsahuje zeleň na pozemku se zahradnickými úpravami.

 


Dokumentace vzorového domu č. 40

 

Dokumentace vzorového domu č. 41

 


I. ETAPA >>